Tresnitt
23x30,5
Signert nede t.h.: John Savio
NOK 6 000
Tresnitt
23x30,5
Signert nede t.h.: John Savio
Tresnitt
28x36
Signert nede t.h.: John Savio
Blandingsteknikk på papir
57,5x89
Signert nede t.v.: Espolin Johnson
Litografi, lysmål
56x75
Signert nede t.h.: Espolin Johnson.
Blandingsteknikk på papir
32-32,5x40,5
Fargemetalltrykk, lysmål
53x34
Signert nede t.h.: Rolf Nesch.
Serigrafi, lysmål
30x35
Signert nede t.h.: Kai Fjell
Serigrafi med håndkolorering
65x50
Signert nede t.h.: Kai Fjell
Serigrafi
65x48
Signert nede t.h.: Kai Fjell
Serigrafi, lysmål
46x63
Signert nede t.h.: Kai Fjell
Serigrafi, lysmål
36x69
Signert nede t.h.: Kai Fjell
Litografi med håndkolorering, lysmål
41x52
Signert og datert nede t.h.: Weidemann 77
41x52
Signert og datert nede t.h.: Weidemann 77.
48x67
Signert og datert nede t.h.: Weidemann 87
50x70
Litografi, lysmål
55x55
Signert nede t.h.: Nerdrum.
Litografi, lysmål
46x61
Signert nede t.h.: Nerdrum.
Fargeradering, lysmål
49x60
Signert nede t.h.: Frits Thaulow
Fargeradering, lysmål
54x70
Bronse
H: 32 cm.
Signert og datert på baksiden: Kari Rolfsen 1975
Bronse
H: 21 cm.
Signert nede på høyre side: PS
Bronse
H: 16 cm.
Signert på plinten: Fritz R
Bronse
H: 12,5 cm.
Signert på plinten: LF
Bronse
H: 33 cm.
Signert på plinten: JJ
Bronse
H: 26 cm.
Signert på plinten: O Hilt
Bronse
H: 17,5 cm.
Utydelig signert på plinten.
Bronse
H: 64,5 cm.
Signert på plinten: R Renberg
Stål
H: 32 cm.
Stempelsignert på plinten: Haukeland
Olje på papir, oppklebet på plate
16x28
Signert og datert nede t.v.: TF: 31:
Olje på lerret
39x56
Signert og datert nede t.v.: J F Eckersberg 1862
Olje på lerret
38x46
Signert nede t.v.: Frits Thaulow.
Olje på lerret
65x92
Signert nede t.h.: B. Langevin
Olje på lerret
81x91
Signert og datert nede t.h.: F D Böe. 1842.
Olje på lerret
42x33
Signert nede t.h.: C Krohg
Olje på plate
56x47
Signert og påtegnet nede t.h.: K. Bergslien Pinx
Olje på plate
29x23
Signert nede t.h.: O. A. Wergeland
Olje på plate
24x33
Signert nede t.h.: A. Rasmussen
Olje på plate
28x37
Signert nede t.h.: A Normann
33x54
Signert, stedsbestemt og datert nede t.h.: A: Askevold. Fjærland. 7.de Aug. 1885.
Olje på lerret
41x56
Signert og datert nede t.v.: A. Askevold. 1882.
Olje på lerret
50x75
Signert nede t.h.: G. Wentzel.
Olje på lerret
48x86
Signert og datert nede t.v.: Diriks. 90.
Olje på lerret
47x71
Signert nede t.v.: E. Ulving
Olje på lerret, oppklebet på plate
27x48
Signert nede t.v.: H Gundersen
Olje på lerret
46x54
Signert nede t.v.: Otto Sinding.
Olje på lerret
56x60
Signert og noe utydelig datert nede t.h.: Nils Gude 1903
Olje på mahogniplate
26x38
Signert og datert oppe t.h.: EP 87
Olje på lerret
73x60
Signert og datert nede t.v.: Diriks 1925.
Olje på lerret
66x49
Signert, stedsbestemt og datert nede t.h.: "Driva". G. Munthe. 1895.
Olje på lerret
69x58
Signert, stedsbestemt og datert nede t.h.: Gerhard Munthe. Bæverdalen. 1916.
Olje på lerret
66x150
Signert og datert nede t.h.: Th Holmboe 1896
Olje på lerret
36x54
Signert nede t.v.: Th Holmboe
Olje på lerret
70x80
Signert og datert nede t.h.: Th Holmboe 1915
Olje på lerret
90x60
Signert nede t.v.: Th Holmboe
Olje på lerret
65x81
Signert nede t.v.: Thv E.
Olje på plate
46x53
Signert og datert nede t.h.: Thv Erichsen 1918
Olje på plate
32x41
Signert og datert nede t.h.: Thv. E 23
Olje på lerret
50x65
Signert nede t.v.: Marie Tannæs.
Olje på lerret
69x96
Signert nede t.h.: S Grande
Olje på lerret
60x73
Signert nede t.v.: Folkestad
Olje på lerret
59x68
Signert og datert nede t.v.: P. Deberitz 36.
Olje på lerret
65x82
Signert nede t.h.: H F-G.
Olje på lerret
81x100
Signert nede t.v.: H F-G.
Olje på plate
52x42
Signert og datert nede t.h.: Kai Fjell -42
Olje på plate
32x42
Usignert
Olje på lerret
44x50
Signert og datert nede t.h.: Gerdi Jacobs 57
Olje på lerret
80x80
Signert nede t.h.: Olaf Willums
Olje på lerret
59x73
Signert nede t.h.: A. Schultz
Olje på lerret
44x57
Signert oppe t.v.: E. Berger
Olje på plate
46x38
Usignert
Olje på lerret
71x50
Signert og datert nede t.h.: H Kihle 1952-60
Olje på plate
33x24
Signert nede t.h.: Kai Fjell
Olje på plate
46x55
Signert nede t.h.: Kai Fjell
Olje på plate
38x46
Signert og noe utydelig datert nede t.h.: J Rian 47
Olje på plate
38x46
Signert og datert nede t.v.: -Tangen -50
Olje på lerret
70x85
Signert nede t.h.: Else Hagen
Olje på lerret
50x65
Signert nede t.h.: Frans W
Olje på lerret
48x60
Signert og datert nede t.h.: Lars Jorde 39
Olje på lerret
70x85
Signert og datert nede t.h.: Hamsun -65
Olje på lerret
65x81
Signert og datert nede t.h.: Erling Enger 65
Olje på lerret
60x80
Signert og datert nede t.h.: Erling Enger -68
Olje på lerret
116x86
Signert og datert nede t.h.: Halvdan Ljøsne -83
Olje på lerret
70x70
Signert og datert nede t.h.: Tone Indrebø -2004
Olje på lerret
54x71
Signert nede t.v.: Knut Rose
Olje på lerret
50x70
Signert nede t.v.: Knut Rose
Olje på lerret
150x150
Olje på lerret
150x150