Auksjon mandag 18. desember 2000 kl 18:00

Gamle Logen

Tveter, Kåre (1922-2012)
Desemberlys 1984

Akvarell
28x38
Signert nede t. h.: Kåre Tveter

Påtegnet med tittel og årstall på baksiden.

Vurdering
NOK 3 000