Tveter, Kåre(1922-2012)
Desemberlys 1984
Akvarell
28x38
Signert nede t. h.: Kåre Tveter
Påtegnet med tittel og årstall på baksiden.
Vurdering
NOK 3 000
Tilslag NOK 4 200
Akvarell
28x38
Vurdering
NOK 3 000