Grev Wedels Moderne og Klassiske, del 2

Auksjon torsdag 5. juni 2008 kl 18:00

Galleriet

Johnson, Kaare Espolin (1907-1994)
Juksafiskere II

Litografi, lysmål
56x75
Signert nede t.h.: Espolin Johnson.

Nummerert nede t.v.: 80/100. Fra 1978.

Auksjonert torsdag 5. juni 2008 kl 18:00

Vurdering
NOK 20 000–25 000

Tilslag NOK 26 000