Auksjon mandag 18. desember 2000 kl 18:00

Gamle Logen

Thorjussen, Kjell (1942-)
Dokke 1982

Fargelitografi, lysmål
43x33
Signert nede t. h.: Kjell Thorjussen -82

Nummerert nede t. v.: 63/80. et.
Påtegnet med tittel nede på arket.

Vurdering