Rolfsen, Kari(1938-)
Kornelia 1975
Bronse
H: 32 cm.
Signert og datert på baksiden: Kari Rolfsen 1975
Nummerert på baksiden 21/100, samt påtegnet: "Støpt -77".
Vurdering
NOK 3 000–5 000
Auksjonert torsdag 5. juni 2008 kl 18:00
Bronse
H: 32 cm.
Vurdering
NOK 3 000–5 000