Grev Wedels Moderne og Klassiske, del 2

Auksjon torsdag 5. juni 2008 kl 18:00

Galleriet

Rolfsen, Kari (1938-)
Kornelia 1975

Bronse
H: 32 cm.
Signert og datert på baksiden: Kari Rolfsen 1975

Nummerert på baksiden 21/100, samt påtegnet: "Støpt -77".

Auksjonert torsdag 5. juni 2008 kl 18:00

Vurdering
NOK 3 000–5 000