Grev Wedels Moderne og Klassiske, del 2

Auksjon torsdag 5. juni 2008 kl 18:00

Galleriet

Weidemann, Jakob (1923-2001)
Komposisjon 1977

Litografi med håndkolorering, lysmål
41x52
Signert og datert nede t.h.: Weidemann 77.

Auksjonert torsdag 5. juni 2008 kl 18:00

Vurdering

Tilslag NOK 11 000