Munch-Auksjonen 2008

Auksjon mandag 24. november 2008 kl 19:00

Munch, Edvard (1863-1944)
Tigertemmeren Sawade

Litografi trykket i svart på middels tykt gulhvitt
Arket: 548x715 mm Motivet: 485x635 mm
papir Usignert

1916
Sch. nr. 457. Woll nr. 597.

Auksjonert mandag 24. november 2008 kl 19:00

Vurdering

Tilslag NOK 50 000 med forbehold