Kvinnen
Litografi trykket i svart på tynt gråhvitt
Arket: 495x646 mm Motivet: 460-462x592-595 mm
papir, doublert Signert med blyant nede t.h.: Edv Munch
1899
Sch. nr. 122. Woll nr. 147.
Vurdering
NOK 1 000 000–1 500 000
Auksjonert mandag 24. november 2008 kl 19:00
Tilslag NOK 750 000