Munch-Auksjonen 2008

Auksjon mandag 24. november 2008 kl 19:00

Munch, Edvard (1863-1944)
På broen

Litografi trykket i svart på tykt gulhvitt papir
Arket: 470x602 mm Motivet: 380x530 mm
med håndkolorering av kunstneren i akvarell i lysgul, mørkgul, orange, rosa, grønt og blågrått
Signert med blyant nede t.h.: Edv. Munch

1912-13
Sch. nr. 380. Woll nr. 416.

Auksjonert mandag 24. november 2008 kl 19:00

Vurdering
NOK 5 000 000