Auksjon mandag 24. november 2008 kl 18:00
Heyerdahl, Hans(1857-1913)
Sommerscene

Olje på lerret
37x48
Signert nede t.h.: Heyerdahl

Påtegnet med tittel på baksiden, på blindrammen. Antagelig er det en moderne innretning, en mudringspram, Heyerdahl her har foreviget.

Vurdering

Auksjonert mandag 24. november 2008 kl 18:00

Tilslag NOK 12 000