Heyerdahl, Hans(1857-1913)
Sommerscene
Olje på lerret
37x48
Signert nede t.h.: Heyerdahl
Påtegnet med tittel på baksiden, på blindrammen. Antagelig er det en moderne innretning, en mudringspram, Heyerdahl her har foreviget.
Vurdering
Auksjonert mandag 24. november 2008 kl 18:00
Tilslag NOK 12 000