Akvarell på papir
30x39
Signert, datert og stedsbestemt nede t.h.: HFG. Drøbak 16 Sept 1875
Akvarell på papir
30x39
Olje på lerret
93x74
Signert nede t.v.: Frida Rusti - Hoeck.
Olje på plate
27x23
Signert nede t.h.: A. Tidemand Df
Olje på lerret
64x51
Signert, stedsbestemt og datert nede t.h.: Frits Thaulow. Venezia 85.
Olje på lerret
55x46
Signert nede t.h.: C Krohg
Olje på lerret
82x117
Signert nede t.v.: J Bennetter Datert nede t.h.: 10 Juni 1853
Olje på lerret
45x71
Signert og datert nede t.h.: A: Askevold. Ddf. 1886.
Olje på lerret
62x96
Signert og datert nede t.v.: A Rasmussen Df 1879-
Olje på lerret
60x73
Signert nede t.h.: Frits Thaulow.
Olje på lerret
69x92
Signert nede t.h.: Heyerdahl
Olje på lerret
37x48
Signert nede t.h.: Heyerdahl
Akvarell, lysmål
43x99
Signert og datert nede t.v.: Th. Kittelsen. 1913.
Blandingsteknikk, lysmål
21x62
Signert og datert oppe t.h.: Th. Kittelsen. 1902.
Blandingsteknikk, lysmål
23x14
Signert nede t.h.: TK
Akvarell på tykt papir
61,5x47,5
Noe utydelig signert oppe t.h.: EW
Olje på lerret
55x46
Signert og datert nede t.h.: Heyerdahl 86
Olje på lerret
44x34
Signert og datert oppe t.h.: Heyerdahl 97.
Olje på lerret
101x121
1925 Signert og datert oppe t.h.: Asta Nörregaard 1925.
Olje på lerret
55x47
Signert nede t.v.: Signe Scheel
Olje på lerret
60x85
Signert og datert nede t.h.: M. H 93
Olje på lerret
70x110
Signert nede t.h.: G. Wentzel.
Olje på lerret
70x80
Signert nede t.v.: Th Holmboe
Olje på lerret
65x80
Signert nede t.v.: Th Holmboe
Olje på lerret
71x100
Signert nede t.v.: E Ulving.
Olje på lerret
67x78
Signert og datert nede t.h.: S Grande -24
Olje på lerret
68x77
Signert og datert nede t.h.: S Grande -19
Olje på lerret
84x106
Signert og datert nede t.v.: Aug Eiebakke 1917
Olje på lerret
109x96
Usignert
Olje på lerret
50x61
Signert og datert nede t.v.: Carl v Hanno Paris 25
Olje på lerret
98x132
Signert og datert nede t.v.: Carl v Hanno 37
Olje på lerret
66x81
Signert og datert nede t.h.: Thorvald Erichsen 1918.
Olje på lerret
55x66
Signert og datert nede t.v.: HS 21
Olje på lerret
100x81
Signert nede t.h.: J Heiberg
Olje på lerret
68x55
Signert og datert nede t.h.: Henrik Lund -34
Olje på lerret
57x64
Signert nede t.h.: Einar Sandberg
Olje på lerret
93x122
Signert nede t.v.: A. Kavli-
Olje på lerret
67x75
Signert nede t.v.: A. Kavli
Olje på lerret
80x105
Signert nede t.v.: Storstein
Olje på plate
81x65
Signert og datert nede t.v.: Weidemann 42.
Olje på plate
55x46
Signert og datert nede t.v.: Weidemann 51.
Olje på lerret
96x135
Signert og datert nede t.h.: Kai Fjell 47
Olje på lerret
40x45
Signert nede t.h.: Inger Sitter
Olje på lerret
97x80
Signert og datert nede t.v.: J Rian 1948
Bronse
H: 37 cm.
Signert og datert på plinten: KK 97
Bronse
H: 80 cm
Signert på plinten: Durban
Bronse
H: 55,5 cm.
Signert på plinten: Durban
Bronse
H: 34 cm.
Signert på plinten: Durban
Messing
H: 18,5 cm.
Signert på plinten: Durban
Bronse
H: 37 cm.
Signert på plinten: Durban
Olje på lerret
75x123
Signert og datert nede t.h.: Atle Urdal -83
Olje på lerret
100x120
Signert og datert nede t.h.: Th. Rittun 76
Olje på plate
150x120
Signert og datert nede t.h.: Anne Knoff 1973
Olje på lerret
89x108
Signert og datert nede t.h.: Victor Sparre -86
Olje på lerret
40x60
Dobbeltsignert og datert nede t.h.: T. Ythjall T. Ythjall 1983
Olje på lerret
80x80
Signert nede t.h.: Gullvåg
Olje på plate
50x61
Signert nede t.v.: Knut Rose
Akvarell, lysmål
74x55
Signert nede t.h.: JJ
Olje på lerret
168x130
Signert nede t.h.: K. Nupen.
Olje på lerret
120x150
Signert og datert på baksiden av lerretet: Kjell Erik Killi Olsen 1998-1999
Serigrafi, lysmål
95x95
Signert nede t.h.: Andy Warhol