Rian, Johs.(1891-1981)
Kvinne som grer seg 1934
Akvarell og blyant, lysmål
25x18
Signert og datert nede t. v.: J Rian 1934
Vurdering
Tilslag NOK 15 000
Akvarell og blyant, lysmål
25x18
Vurdering