Auksjon mandag 24. november 2008 kl 18:00
Urdal, Atle(1913-1988)
Badende kvinner, Morvigsanden, Grimstad 1983

Olje på lerret
75x123
Signert og datert nede t.h.: Atle Urdal -83

Påtegnet med tittel på baksiden av platen: "Fra Morvig Sanden, Grimstad. Badende kvinder.".

Vurdering
NOK 30 000–50 000

Auksjonert mandag 24. november 2008 kl 18:00

Tilslag NOK 30 000