Grev Wedels Moderne og Klassiske, del 1

Auksjon mandag 24. november 2008 kl 18:00

Urdal, Atle (1913-1988)
Badende kvinner, Morvigsanden, Grimstad 1983

Olje på lerret
75x123
Signert og datert nede t.h.: Atle Urdal -83

Påtegnet med tittel på baksiden av platen: "Fra Morvig Sanden, Grimstad. Badende kvinder.".

Auksjonert mandag 24. november 2008 kl 18:00

Vurdering
NOK 30 000–50 000

Tilslag NOK 30 000