Urdal, Atle(1913-1988)
Badende kvinner, Morvigsanden, Grimstad 1983
Olje på lerret
75x123
Signert og datert nede t.h.: Atle Urdal -83
Påtegnet med tittel på baksiden av platen: "Fra Morvig Sanden, Grimstad. Badende kvinder.".
Vurdering
NOK 30 000–50 000
Auksjonert mandag 24. november 2008 kl 18:00
Tilslag NOK 30 000