Kittelsen, Theodor(1857-1914)
Trollfamilie 1902
Blandingsteknikk, lysmål
21x62
Signert og datert oppe t.h.: Th. Kittelsen. 1902.
Th Kittelsens Lauvlia, Sommerutstillingen 2006.
Vurdering
NOK 70 000–90 000
Auksjonert mandag 24. november 2008 kl 18:00
Tilslag NOK 55 000