Diriks, Edvard(1855-1930)
Fra Drøbak
Olje på lerret
60x50
Signert nede t.h.: Diriks.
Vurdering
Auksjonert mandag 1. desember 2008 kl 18:00
Tilslag NOK 20 000
Olje på lerret
60x50
Signert nede t.h.: Diriks.
Vurdering