Holmboe, Thorolf(1866-1935)
Tulipaner og krokus 1927
Olje på lerret
66x72
Signert og noe utydelig datert nede t.v.: Th Holmboe 1927
Påtegnet med tittel på plakett på rammen.
Vurdering
Auksjonert mandag 1. desember 2008 kl 18:00
Tilslag NOK 7 500 med forbehold