Auksjon mandag 1. desember 2008 kl 18:00
Kihle, Harald(1905-1997)
Vonde Åsmund 1952-60

Olje på lerret
71x50
Signert og datert nede t.h.: H Kihle 1952-60

Påtegnet med tittel på baksiden, på blindrammen.

Statens Kunstutstilling, Kunstnernes Hus, Oslo 1962, kat.nr. 68.

Vurdering

Auksjonert mandag 1. desember 2008 kl 18:00

Tilslag NOK 16 000