Kihle, Harald(1905-1997)
Vonde Åsmund 1952-60
Olje på lerret
71x50
Signert og datert nede t.h.: H Kihle 1952-60
Påtegnet med tittel på baksiden, på blindrammen.
Statens Kunstutstilling, Kunstnernes Hus, Oslo 1962, kat.nr. 68.
Vurdering
Auksjonert mandag 1. desember 2008 kl 18:00
Tilslag NOK 16 000