Sørensen, Henrik(1882-1962)
Kvinne ved vinduet 1952
Olje på plate
60x40
Signert og datert nede t.h.: HS 52
Vurdering
Auksjonert mandag 1. desember 2008 kl 18:00
Tilslag NOK 20 000 med forbehold
Olje på plate
60x40
Vurdering