Grev Wedels Moderne og Klassiske, del 2

Auksjon mandag 1. desember 2008 kl 18:00

Sørensen, Henrik (1882-1962)
Kvinne ved vinduet 1952

Olje på plate
60x40
Signert og datert nede t.h.: HS 52

Auksjonert mandag 1. desember 2008 kl 18:00

Vurdering

Tilslag NOK 20 000 med forbehold