Auksjon mandag 1. desember 2008 kl 18:00
Sørensen, Henrik(1882-1962)
Kvinne ved vinduet 1952

Olje på plate
60x40
Signert og datert nede t.h.: HS 52

Vurdering

Auksjonert mandag 1. desember 2008 kl 18:00

Tilslag NOK 20 000 med forbehold