Tannæs, Marie(1854-1939)
Gårdstun med høner
Olje på lerret
60x82
Antagelig signert nede t.v.: MT
Påtegnet på baksiden, på blindrammen: "Marie Tannæs". Motivet skal være fra Jylland.
Vurdering
Auksjonert mandag 1. desember 2008 kl 18:00
Tilslag NOK 9 000