Grev Wedels Moderne og Klassiske, del 2

Auksjon mandag 1. desember 2008 kl 18:00

Gude, Hans Fredrik (1825-1903)
Skjærgård

Akvarell på papp
36x51
Signert nede t.h.: H F Gude

UTSTILT:

Blaafarveværket, 1984, kat.nr. 146, med tittel: "Skjærgård".

Auksjonert mandag 1. desember 2008 kl 18:00

Vurdering

Tilslag NOK 22 000