Grev Wedels Moderne og Klassiske, del 2

Auksjon mandag 1. desember 2008 kl 18:00

Karsten, Ludvig (1876-1926)
Liggende akt 1925

Kullstift, lysmål
36x42
Signert og datert nede t.h.: Karsten -25

Auksjonert mandag 1. desember 2008 kl 18:00

Vurdering

Tilslag NOK 20 000