Fjell, Kai(1907-1989)
Pike med lampe
Fargelitografi trykket på tykt hvitt papir
57x76
Signert nede t.h.: Kai Fjell
Nummerert nede t.v.: 23/290. Fra 1982.
Vurdering
Auksjonert mandag 1. desember 2008 kl 18:00
Tilslag NOK 26 000
57x76
Signert nede t.h.: Kai Fjell
Vurdering