Auksjon mandag 1. desember 2008 kl 18:00
Fjell, Kai(1907-1989)
Pike med lampe

Fargelitografi trykket på tykt hvitt papir
57x76
Signert nede t.h.: Kai Fjell

Nummerert nede t.v.: 23/290. Fra 1982.

Vurdering

Auksjonert mandag 1. desember 2008 kl 18:00

Tilslag NOK 26 000