Grev Wedels Moderne og Klassiske, del 2

Auksjon mandag 1. desember 2008 kl 18:00

Fjell, Kai (1907-1989)
Pike med lampe

Fargelitografi trykket på tykt hvitt papir
57x76
Signert nede t.h.: Kai Fjell

Nummerert nede t.v.: 23/290. Fra 1982.

Auksjonert mandag 1. desember 2008 kl 18:00

Vurdering

Tilslag NOK 26 000