Auksjon mandag 1. desember 2008 kl 18:00
Moore, Henry(1898-1986)
Figurkomposisjon

Litografi, lysmål
36x50
Signert nede t.h.: Moore

Nummerert nede t.v.: VI/XXV.

Vurdering

Auksjonert mandag 1. desember 2008 kl 18:00

Tilslag NOK 9 000