Grev Wedels Moderne og Klassiske, del 2

Auksjon mandag 1. desember 2008 kl 18:00

Weidemann, Jakob (1923-2001)
Komposisjon 1999

Litografi med håndkolorering
67x50
Signert og datert nede t.h.: Weidemann 99

Auksjonert mandag 1. desember 2008 kl 18:00

Vurdering

Tilslag NOK 16 000