Komposisjon 1999
Litografi med håndkolorering
67x50
Signert og datert nede t.h.: Weidemann 99
Vurdering
Auksjonert mandag 1. desember 2008 kl 18:00
Tilslag NOK 16 000
Litografi med håndkolorering
67x50
Vurdering