Strømme, Olav(1909-1978)
Utsyn over Stockholm 1954
Olje på plate
24x33
Signert og datert nede t.h.: O. Strømme -54.
Vurdering
Auksjonert mandag 1. desember 2008 kl 18:00
Tilslag NOK 3 500
Olje på plate
24x33
Vurdering