Auksjon mandag 1. desember 2008 kl 18:00
Strømme, Olav(1909-1978)
Utsyn over Stockholm 1954

Olje på plate
24x33
Signert og datert nede t.h.: O. Strømme -54.

Vurdering

Auksjonert mandag 1. desember 2008 kl 18:00

Tilslag NOK 3 500