Auksjon mandag 1. desember 2008 kl 18:00
Fjell, Kai(1907-1989)
Hvilende mor

Olje på lerret
60x50
Signert nede t.h.: Kai Fjell

Vurdering

Auksjonert mandag 1. desember 2008 kl 18:00