Grev Wedels Moderne og Klassiske, del 2

Auksjon mandag 1. desember 2008 kl 18:00

Storstein, Aage (1900-1983)
Hagegjerdet I 1966

Olje på plate
60x73
Signert og datert nede t.v.: Storstein. -66

Signert og påtegnet med tittel på baksiden av platen: "Hagegærdet. I ("Jimmis eplehage.") malt i Holmsbu september og fullført på Bygdøy i okt. 1966 Kat.nr. 203 I. Storstein.".

Auksjonert mandag 1. desember 2008 kl 18:00

Vurdering

Tilslag NOK 20 000