Enger, Erling(1899-1990)
Vinter 1965
Olje på lerret
65x81
Signert og datert nede t.h.: Erling Enger 65
Vurdering
Auksjonert mandag 1. desember 2008 kl 18:00
Tilslag NOK 8 000
Olje på lerret
65x81
Vurdering