Grev Wedels Moderne og Klassiske, del 2

Auksjon mandag 1. desember 2008 kl 18:00

Nupen, Kjell (1955-2014)
Overmalt telt i juli

Olje på lerret
35x50
Signert nede t.h.: K. Nupen

Påtegnet med tittel oppe, og noe utydelig påtegnet nede t.v.: "Kristiansand 1"

Auksjonert mandag 1. desember 2008 kl 18:00

Vurdering

Tilslag NOK 29 000