Auksjon mandag 1. desember 2008 kl 18:00
Nupen, Kjell(1955-2014)

Collage på lerret
35x50
Signert nede t.h.: K. Nupen.

Signert og datert på baksiden av lerretet: "K. Nupen 2001".

Vurdering

Auksjonert mandag 1. desember 2008 kl 18:00

Tilslag NOK 25 000