Nupen, Kjell(1955-2014)
Collage på lerret
35x50
Signert nede t.h.: K. Nupen.
Signert og datert på baksiden av lerretet: "K. Nupen 2001".
Vurdering
Auksjonert mandag 1. desember 2008 kl 18:00
Tilslag NOK 25 000
Collage på lerret
35x50
Signert nede t.h.: K. Nupen.
Vurdering