Grev Wedels Moderne og Klassiske, del 2

Auksjon mandag 1. desember 2008 kl 18:00

Nupen, Kjell (1955-2014)

Collage på lerret
35x50
Signert nede t.h.: K. Nupen.

Signert og datert på baksiden av lerretet: "K. Nupen 2001".

Auksjonert mandag 1. desember 2008 kl 18:00

Vurdering

Tilslag NOK 25 000