Grev Wedels Moderne og Klassiske, del 2

Auksjon mandag 1. desember 2008 kl 18:00

Moore, Henry (1898-1986)
Figurkomposisjon

Litografi, lysmål
38x32
Signert nede t.h.: Moore

Nummerert nede t.v.: 74/75.

Auksjonert mandag 1. desember 2008 kl 18:00

Vurdering