Moore, Henry(1898-1986)
Figurkomposisjon
Litografi, lysmål
38x32
Signert nede t.h.: Moore
Nummerert nede t.v.: 74/75.
Vurdering
Auksjonert mandag 1. desember 2008 kl 18:00
Tilslag NOK 9 000
Litografi, lysmål
38x32
Signert nede t.h.: Moore
Nummerert nede t.v.: 74/75.
Vurdering