Auksjon mandag 1. desember 2008 kl 18:00
Midelfart, Willi(1904-1975)
Fra Aurdal i Valdres 1944

Olje på plate
50x61
Signert og datert nede t.h.: W. Midelfart 44

Signert, datert og påtegnet med tittel på baksiden av platen: "Willi Midelfart 1944 Fra Aurdal i Valdres"

Vurdering

Auksjonert mandag 1. desember 2008 kl 18:00

Tilslag NOK 5 000