Midelfart, Willi(1904-1975)
Fra Aurdal i Valdres 1944
Olje på plate
50x61
Signert og datert nede t.h.: W. Midelfart 44
Signert, datert og påtegnet med tittel på baksiden av platen: "Willi Midelfart 1944 Fra Aurdal i Valdres"
Vurdering
Auksjonert mandag 1. desember 2008 kl 18:00
Tilslag NOK 5 000