Stenstadvold, Håkon(1912-1977)
Furu, berg og vann 1962
Olje på lerret
61x73
Signert og datert nede t.h.: H Stenstadvold 1962
Signert og påtegnet med tittel av kunstneren på baksiden, på blindrammen.
Vurdering
Auksjonert mandag 1. desember 2008 kl 18:00
Tilslag NOK 6 000