Auksjon mandag 1. desember 2008 kl 18:00
Stenstadvold, Håkon(1912-1977)
Furu, berg og vann 1962

Olje på lerret
61x73
Signert og datert nede t.h.: H Stenstadvold 1962

Signert og påtegnet med tittel av kunstneren på baksiden, på blindrammen.

Vurdering

Auksjonert mandag 1. desember 2008 kl 18:00

Tilslag NOK 6 000