Auksjon mandag 1. desember 2008 kl 18:00
Juell, Tore(1942-)
Vårlys

Olje på plate
38x45
Signert nede t.v.: T. Juell

Signert, datert: "-80", og påtegnet med tittel på baksiden av platen.

Vurdering

Auksjonert mandag 1. desember 2008 kl 18:00