Auksjon mandag 1. desember 2008 kl 18:00
Juell, Tore(1942-)
Vinterlys

Olje på plate
61x81
Signert nede t.h.: T. Juell

Påtegnet med tittel på baksiden av rammen.

Vurdering
NOK 10 000–12 000

Auksjonert mandag 1. desember 2008 kl 18:00