Auksjon mandag 1. desember 2008 kl 18:00
Johnson, Kaare Espolin(1907-1994)
På hvelvet

Litografi med lavering, lysmål
43x31
Signert nede t.h.: Espolin Johnson-

Nummerert nede t.v.: VI/XXV. Påtegnet nede t.v.: "Eget trykk med laveringer "I havsnöd" org. litografi".
Fra 1980. Laget til festspillene i Nord-Norge. Bildet kalles også "I havsnød".

Vurdering

Auksjonert mandag 1. desember 2008 kl 18:00

Tilslag NOK 17 500