Grev Wedels Moderne og Klassiske, del 1

Auksjon mandag 25. mai 2009 kl 18:00

Kavli, Arne (1878-1970)
Fra en park

Olje på lerret
75x85
Signert nede t.v.: A. Kavli.

Auksjonert mandag 25. mai 2009 kl 18:00

Vurdering
NOK 120 000–150 000