Auksjon mandag 25. mai 2009 kl 18:00
Kavli, Arne(1878-1970)
Fra en park

Olje på lerret
75x85
Signert nede t.v.: A. Kavli.

Vurdering
NOK 120 000–150 000

Auksjonert mandag 25. mai 2009 kl 18:00