Grev Wedels Moderne og Klassiske, del 2

Auksjon torsdag 4. juni 2009 kl 20:00

Kavli, Arne (1878-1970)
Båthavn

Olje på papir, oppklebet på plate som er bemalt
18x21
på baksiden
Signert nede t.v.: A. Kavli

Påtegnet med tittel på baksiden av rammen. Også påtegnet "50", som kan være en datering.

Auksjonert torsdag 4. juni 2009 kl 20:00

Vurdering

Tilslag NOK 15 000