Auksjon torsdag 4. juni 2009 kl 20:00
Sohlberg, Harald(1869-1935)
Stillheten II 1931

Radering, lysmål
22x27
Signert og datert i platen nede t.h.: Sohlberg. 1931

Nummerert nede t.v.: 54/100. Påtegnet med dedikasjon fra Lilli Sohlberg med blyant nede t.v.

Vurdering

Auksjonert torsdag 4. juni 2009 kl 20:00

Tilslag NOK 12 500