Grev Wedels Moderne og Klassiske, del 2

Auksjon torsdag 4. juni 2009 kl 20:00

Nerdrum, Odd (1944-)
Skyen

Litografi, lysmål
60x70
Signert nede t.h.: Nerdrum

Nummerert nede t.h.: 110/110.

Auksjonert torsdag 4. juni 2009 kl 20:00

Vurdering

Tilslag NOK 28 000