Nerdrum, Odd(1944-)
Skyen
Litografi, lysmål
60x70
Signert nede t.h.: Nerdrum
Nummerert nede t.h.: 110/110.
Vurdering
Auksjonert torsdag 4. juni 2009 kl 20:00
Tilslag NOK 28 000
Litografi, lysmål
60x70
Signert nede t.h.: Nerdrum
Nummerert nede t.h.: 110/110.
Vurdering