Grev Wedels Moderne og Klassiske, del 2

Auksjon torsdag 4. juni 2009 kl 20:00

Fjell, Kai (1907-1989)
Kvinne med armbåndsur 1962

Blyant på papir, lysmål
28x20
Signert og datert nede t.h.: Kai Fjell -62

Auksjonert torsdag 4. juni 2009 kl 20:00

Vurdering