Auksjon torsdag 4. juni 2009 kl 20:00
Nesch, Rolf(1893-1975)
Vandringstur med hester 1943

Blandingsteknikk på papir, lysmål
45x57
Signert og datert nede t.h.: Nesch 1943.

Vurdering

Auksjonert torsdag 4. juni 2009 kl 20:00