Grev Wedels Moderne og Klassiske, del 1

Auksjon mandag 30. november 2009 kl 18:00

Gude, Hans Fredrik (1825-1903)
Fra Torekov ved Kattegat 1890

Akvarell på papir, lysmål
29x52
Signert nede t.h.: HF Gude

Stedsbestemt og datert nede t.v.: Torekov ved Kattegat 1890.

Auksjonert mandag 30. november 2009 kl 18:00

Vurdering

Tilslag NOK 38 000