Gude, Hans Fredrik(1825-1903)
Fra Torekov ved Kattegat 1890
Akvarell på papir, lysmål
29x52
Signert nede t.h.: HF Gude
Stedsbestemt og datert nede t.v.: Torekov ved Kattegat 1890.
Vurdering
Auksjonert mandag 30. november 2009 kl 18:00
Tilslag NOK 38 000