Akvarell på papir, lysmål
29x52
Signert nede t.h.: HF Gude
Akvarell på papir, lysmål
29x52
Signert nede t.h.: HF Gude
Olje på lerret, oppklebet på plate
25x45
Usignert Stedsbestemt og datert nede t.v.: Berg 11 Septbr 1853
Olje på papir, oppklebet på plate
25x33
Signert, stedsbestemt og datert nede t.h.: HF Gude. Phillipshafen Rügen 10 Sept 1882
Olje på lerret
60x50
Signert og datert nede t.h.: Vinc. St. Lerche. 1872
Olje på lerret
43x59
Signert og datert nede t.h.: C A Printz. 1848-
Olje på lerret
40x33
Signert og datert nede t.h.: Frants Böe Bergen 1885
Olje på lerret
35x51
Signert og datert nede t.h.: Baade 1846
Olje på lerret
74x113
Signert og datert nede t.h.: C Amaldus Nielsen 1867
Olje på lerret
65x95
Signert og datert nede t.h.: TFearnley 1829.
Olje på lerret
132x83
Signert og datert nede t.h.: Axel Ender- 1918-
Olje på plate
28x23
Signert og datert midt på t.h.: Axel Ender 81-
Olje på lerret
78x130
Signert og datert nede t.h.: A Normann 80
Olje på lerret
80x120
Signert nede t.v.: v. Ditten
Olje på lerret
38x55
Signert og datert nede t.h.: A: Askevold. Dlf. 1886.
Olje på lerret
45x70
Signert og datert nede t.h.: A: Askevold. 1886.
Olje på lerret
54x80
Signert og datert nede t.h.: Lauritz Haaland 93.
Olje på lerret
86x102
Signert og datert nede t.h.: Lauritz Haaland 91.
Olje på lerret
67x100
Signert og datert nede t.h.: Herman W. Anker 1884.
Olje på lerret
82x55
Signert nede t.h.: Kitty L Kielland
Olje på lerret
65x47
Signert nede t.h.: C. Krohg
Olje på lerret
85x65
Signert nede t.v.: Chr Krohg
Olje på lerret
41x67
Signert og datert nede t.h.: Frits Thaulow 89.
Olje på lerret
60x73
Signert nede t.h.: Frits Thaulow.
Olje på lerret
62x50
Signert, stedsbestemt og datert oppe t.h.: Hans Heyerdahl. Paris 1882
Olje på lerret
146x115
Signert nede t.v.: Heyerdahl
Gouache på papir
21x34
Signert nede t.v.: E. Galien-Laloue.
Olje på lerret
50x60
Signert og datert nede t.h.: EP. 98.
Olje på lerret
93x73
Signert, datert og betegnet oppe t.h.: Ola Velland. CS. Eggedal 96
Olje på lerret
121x95
Signert nede t.v.: Chr Skredsvig.
Blyant, akvarell og pastell på papir
36x51,5
Signert nede t.v. og nede t.h. med penn: Th. Kittelsen.
Olje på lerret
70x109
Signert nede t.h.: E Sinding
Olje på lerret
100x68
Signert, datert og påtegnet nede t.h.: Frits Thaulow- Paris 78.
Olje på lerret
73x92
Signert nede t.v.: Frits Thaulow.
Olje på lerret
80x64
Signert og datert nede t.h.: 1926 EW
Olje på lerret
73x100
Signert nede t.v.: E. Ulving.
Olje på lerret
68x100
Signert nede t.h.: E. Ulving.
Olje på lerret
80x98
Signert nede t.v.: Th Holmboe
Olje på lerret
98x87
Signert nede t.v.: Th Holmboe
Olje på lerret
98x73
Signert og datert nede t.v.: Eiv. Nielsen. 96.
Olje på lerret
80x95
Signert nede t.v.: Th Holmboe
Olje på lerret
54x73
Signert og datert nede t.h.: Th Holmboe 1905
Olje på lerret
80x98
Signert nede t.v.: Th Holmboe
Olje på lerret
95x140
Signert og datert nede t.h.: HS 08.
Olje på lerret
73x57
Signert nede t.h.: A. Kavli
Olje på lerret
94x74
Signert og datert nede t.h.: Arne Kavli -13
Olje på lerret
45x68
Signert oppe t.h.: Karsten
Olje på lerret
65x81
Signert og datert nede t.h.: Thorvald Erichsen 1918
Olje på lerret
78x97
Signert og datert nede t.h.: K Holbö. 25.
Olje på lerret
54x66
Signert og datert nede t.h.: Lars Jorde 1914
Olje på plate
38x46
Signert, stedsbestemt og datert nede t.v.: J. Rian Positano 1951
Olje på lerret
50x45
Signert nede t.v.: J Rian
Olje på lerret
49x64
Signert og datert nede t.h.: Storstein. 40
Olje på plate
45x81
Signert og datert nede t.h.: Dal - 48
Olje på lerret
80x68
Signert og datert nede t.h.: J Rian 49
Olje på lerret
50x45
Signert og datert nede t.h.: Kai Fjell -58
Olje på plate
33x24
Signert nede t.h.: Kai Fjell
Olje på lerret
85x60
Signert og datert nede t.h.: Joronn Sitje - 35 -
Olje på plate
59x73
Signert og datert nede t.h.: Weidemann -45
Olje på lerret
73x92
Signert og datert nede t.v.: Weidemann 63
Olje på lerret
100x81
Signert og datert nede t.h.: Weidemann 66
Akryl på lerret
100x80
Signert og datert nede t.v.: Gunnar S. -70.
Olje på lerret
80x100
Signert og datert nede t.h.: Weidemann 81
Olje på lerret
130x120
Signert og datert nede t.h.: Weidemann 87
Olje på lerret
81x65
Signert og datert nede t.h.: Victor Sparre -85
Olje på lerret
105x93
Signert på ombrettet del av lerretet: Nerdrum