Grev Wedels Moderne og Klassiske, del 1

Auksjon mandag 30. november 2009 kl 18:00

Sinding, Elisabeth (1846-1930)
Hoppe med føll og ulv i fjellandskap

Olje på lerret
70x109
Signert nede t.h.: E Sinding

Auksjonert mandag 30. november 2009 kl 18:00

Vurdering

Tilslag NOK 33 000