Tine med lokk
Utskåret malt tre
H: 31 cm. Diam.: 24 cm.
Datert 1859. Telemark
Utskåret med akantusranker. Vidjebånd i jern. Påtegnet under bunnen: Ane Engebredts datter Løkkem 1859. Lakket.
Vurdering
Tilslag NOK 14 000