Auksjon mandag 18. desember 2000 kl 18:00
Tine med lokk

Utskåret malt tre
H: 31 cm. Diam.: 24 cm.
Datert 1859. Telemark

Utskåret med akantusranker. Vidjebånd i jern. Påtegnet under bunnen: Ane Engebredts datter Løkkem 1859. Lakket.

Vurdering

Tilslag NOK 14 000