Auksjon mandag 30. november 2009 kl 18:00
Sørensen, Henrik(1882-1962)
Nå hva synes du? 1908

Olje på lerret
95x140
Signert og datert nede t.h.: HS 08.

Signert, datert og påtegnet med tittel av kunstneren på baksiden av lerretet: ""Nå hva synes du?" Henrik Sørensen. 1908.".

Christiania Kunstforening 1909.

Vurdering
NOK 200 000–300 000

Auksjonert mandag 30. november 2009 kl 18:00

Tilslag NOK 270 000