Grev Wedels Moderne og Klassiske, del 2

Auksjon mandag 7. desember 2009 kl 18:00

Grimelund, Johannes (1842-1917)
Havneparti 1905

Olje på lerret
45x65
Signert og datert nede t.v.: Grimelund 1905

Auksjonert mandag 7. desember 2009 kl 18:00

Vurdering