Grev Wedels Moderne og Klassiske, del 2

Auksjon mandag 7. desember 2009 kl 18:00

Nerdrum, Odd (1944-)
Stående akt

Litografi, lysmål
63x58
Signert nede t.h.: Nerdrum

Nummerert nede t.v.: 315/400. Stempel fra SHKS nede t.v..

Auksjonert mandag 7. desember 2009 kl 18:00

Vurdering

Tilslag NOK 12 000