Grev Wedels Moderne og Klassiske, del 2

Auksjon mandag 7. desember 2009 kl 18:00

Groth, Jan (1938-)
Komposisjon 1980

Penn på papir
62x88
Signert og datert med blyant nede t.v.: Groth 1980

Auksjonert mandag 7. desember 2009 kl 18:00

Vurdering

Tilslag NOK 10 000